PSCCTS-THE-SOLUTION

افزایش نمادین :

در این استراتژی, برای ورود در هر هدف میزان سرمایه گذاری و خرید در اهداف بعدی دو برابر خواهد شد, به طوری که اولین هدف دارای کوچکترین درصد از میزان تجارت است و آخرین هدف بیشترین درصد. درصد خرید به صورتی تقسیم می شود که مبلغ آن 100٪ باقی خواهد ماند.
برای مثال، هنگامی که هدف 4 ورودی تعریف می شود، هدف اول ورود با بالاترین قیمت 6.666٪ از مقدار، هدف دوم 13.333٪ (دو برابر مقدار هدف قبلی)، هدف سوم 26.666٪ و آخرین هدف ورود 53.333٪ از میزان تجارت خواهد بود.


نکته : چه زمانی باید از این راهبرد استفاده کرد ؟؟؟ مشاوران تحلیل مارکت با توجه به شناخت وضعیت آن لحظه بازار, به شما خواهند گفت چطور وارد تجارت بشوید تا بیشترین سود با کمترین ریسک نصیب شما بشود !!!


شما عزیزان می توانید از بخش بازخورد پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین جهت استفاده از خدمات مجموعه ™ PSCCTS به بخش تقاضای خدمات مراجعه کرده و از فرم خدمات برای ارتباط با کارشناسان مربوطه استفاده نمایید. همکاران ما پس از بررسی, در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. مدت زمان پاسخ گویی به درخواست شما حداکثر یک روز کاری خواهد بود ! ! !