Psccts-invest-make-money

استراتژی ورودی تعیین خواهد کرد که مبلغ سرمایه گذاری چگونه در زمان ایجاد یک تجارت, بین اهداف به صورت پیش فرض تقسیم خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که این مقادیر فقط برای تجارت شما به طور مستقل ایجاد می شود و یا معاملات ایجاد شده از سیگنال هایی که درصد برای هر هدف مشخص نیست. هنگامی که در یک سیگنال, مقدار درصد برای هر هدف مشخص نیست، استراتژی ورودی , مقادیر پیکربندی شده شما را  نادیده  می گیرد  و به طور پیش فرض به جای آن استفاده می شود. البته، هنگام ایجاد یک تجارت با دنبال کردن یک سیگنال یا به طور مستقل شما همیشه می توانید گزینه ای برای تغییر این مقادیر پیش فرض داشته باشید.

  • Evenly Divided
  • One Target
  • Two Targets
  • Three Targets
  • Fifty On First Target
  • Decreasing Exponential
  • Increasing Exponential

تقسیم یکنواخت :
به معنی ورود به تجارت با حجم برابر, در قیمتهای متفاوت می باشد. هنگام استفاده از این گزینه، ربات به طور مساوی مقدار تجارت را بین اهداف مختلف ورود تقسیم می کند. برای مثال، هنگام ایجاد یک تجارت با 4 هدف ورود، ربات 25 درصد از میزان تجارت را در هر هدف ورود قرار می دهد.

پنجاه درصد در اولین هدف :
با استفاده از این گزینه، ربات 50 درصد از میزان تجارت را در اولین هدف ورود قرار می دهد و 50 درصد دیگر را در میان اهداف ورود باقی مانده تقسیم می کند. این نوع راهبرد زمانی بیشترین کاربرد را دارد که شما نقطه ورود به معامله را در نزدیک خط پشتیبانی باز میکنید زیرا احتمال شکسته شدن قیمت و پایین تر رفتن قیمت, کم می باشد.

کاهش معنی دار :
در این استراتژی, برای ورود در هر هدف میزان سرمایه گذاری و خرید در اهداف بعدی نصف خواهد شد, به طوری که اولین هدف دارای بیشترین درصد از میزان خرید و آخرین هدف دارای کمترین درصد می باشد. درصد خرید به طریقی تقسیم می شود که مبلغ آن 100٪ باقی خواهد ماند. به عنوان مثال، هنگامی که اهداف, 4 ورودی تعریف می شوند، هدف اول ورود 53.333 درصد از میزان تجارت را خواهد داشت، هدف دوم 26.666 درصد (نیمی از مقدار پیشین)، هدف سوم 13.333 درصد خواهد بود. آخرین هدف ورود 6.666٪ از مقدار تجارت را خواهد داشت.

افزایش نمادین :
در این استراتژی, برای ورود در هر هدف میزان سرمایه گذاری و خرید در اهداف بعدی دو برابر خواهد شد, به طوری که اولین هدف دارای کوچکترین درصد از میزان تجارت است و آخرین هدف بیشترین درصد. درصد خرید به صورتی تقسیم می شود که مبلغ آن 100٪ باقی خواهد ماند.
برای مثال، هنگامی که هدف 4 ورودی تعریف می شود، هدف اول ورود با بالاترین قیمت 6.666٪ از مقدار، هدف دوم 13.333٪ (دو برابر مقدار هدف قبلی)، هدف سوم 26.666٪ و آخرین هدف ورود 53.333٪ از میزان تجارت خواهد بود.

نکته : چه زمانی باید از کدام از راهبرد استفاده کرد ؟؟؟ مشاوران تحلیل مارکت با توجه به شناخت وضعیت آن لحظه بازار, به شما خواهند گفت چطور وارد تجارت بشوید تا بیشترین سود با کمترین ریسک نصیب شما بشود !!!

شما عزیزان می توانید از بخش بازخورد پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین جهت استفاده از خدمات مجموعه ™ PSCCTS به بخش تقاضای خدمات مراجعه کرده و از فرم خدمات برای ارتباط با کارشناسان مربوطه استفاده نمایید. همکاران ما پس از بررسی, در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. مدت زمان پاسخ گویی به درخواست شما حداکثر یک روز کاری خواهد بود ! ! !