Telegram Trading Bot

کاهش معنی دار :

در این استراتژی, برای ورود در هر هدف میزان سرمایه گذاری و خرید در اهداف بعدی نصف خواهد شد, به طوری که اولین هدف دارای بیشترین درصد از میزان خرید و آخرین هدف دارای کمترین درصد می باشد. درصد خرید به طریقی تقسیم می شود که مبلغ آن 100٪ باقی خواهد ماند. به عنوان مثال، هنگامی که اهداف, 4 ورودی تعریف می شوند، هدف اول ورود 53.333 درصد از میزان تجارت را خواهد داشت، هدف دوم 26.666 درصد (نیمی از مقدار پیشین)، هدف سوم 13.333 درصد خواهد بود. آخرین هدف ورود 6.666٪ از مقدار تجارت را خواهد داشت.


نکته : چه زمانی باید از این راهبرد استفاده کرد ؟؟؟ مشاوران تحلیل مارکت با توجه به شناخت وضعیت آن لحظه بازار, به شما خواهند گفت چطور وارد تجارت بشوید تا بیشترین سود با کمترین ریسک نصیب شما بشود !!!


شما عزیزان می توانید از بخش بازخورد پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین جهت استفاده از خدمات مجموعه ™ PSCCTS به بخش تقاضای خدمات مراجعه کرده و از فرم خدمات برای ارتباط با کارشناسان مربوطه استفاده نمایید. همکاران ما پس از بررسی, در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. مدت زمان پاسخ گویی به درخواست شما حداکثر یک روز کاری خواهد بود ! ! !