PSCCTS Consulting Expert Advice Support Service
مهمترین فاکتور موفقیت در معاملات ارزی استفاده از استراتژی مناسب می باشد که با استفاده از آن نتایج مطلوب خود را در بازار های خرسی و گاوی دریافت خواهید کرد. استراتژی خوب شما را قادر خواهد ساخت حتی در بازارهای خرسی به کسب سود بپردازید. با ارتباط مستقیم با کار شناسان ما می توانید در هر زمان راهنمایی های لازم را دریافت کرده و معاملات خود را با سود به پایان برسانید. 

 

با ما همراه شوید تا یاد بگیرید چطور معاملات در ضرر خود را با سود ببندید و ضرر های خود را جبران نمایید. با توجه به وضعیت مارکت, کارشناسان ما به شما خواهند گفت که از چه استراتژی هایی استفاده کنید تا با کمترین ریسک, سود دریافت کنید.

در اینجا چهار مورد از شایع ترین راهکارهای تجاری فعال و هزینه های مربوط به هرکدام به اختصار معرفی می گردد.

چهار راهبرد تجاری معمول :

تجارت روزانه

تجارت روز ، شاید مهم ترین معامله سبک تجاری باشد که اغلب به عنوان نام مستعار برای تجارت فعال به حساب می آید. تجارت روز، همانطور که از نام آن پیداست، روش خرید و فروش در همان روز است. موقعیت در همان روز بسته می شود و هیچ وقت به روز دیگر منتقل نمی گردد. به طور سنتی، تجارت روزانه توسط معامله گران حرفه ای مانند متخصصان و سازندگان بازار انجام می شود . با این حال، تجارت الکترونیک این نوع تجارت را به روی معامله گرهای تازه کار باز کرده است.

موقعیت معاملاتی

برخی در واقع موقعیت معاملاتی را به عنوان یک استراتژی خرید و نگهداری در نظر می گیرند و تجارت فعال به حساب نمی آورند. با این حال، موقعیت معاملاتی، زمانی که توسط یک معامله گر پیشرفته انجام می شود، می تواند یک نوع از معاملات فعال باشد. این نوع تجارت با استفاده از نمودارهای طولانی تر – از روزانه به ماهانه – در ترکیب با روش های دیگر برای تعیین روند فعلی بازار در نظر گرفته می شود. این نوع تجارت ممکن است از چند روز تا چند هفته و گاهی اوقات، بسته به روند، طولانی تر ادامه یابد.

معامله گران مدرن برای تعیین جهت روند فعلی بازار به سطوح higher high یا Lower low برای تعیین روند نگاه می کنند. با پریدن و سوار شدن بر “موج”، معامله گران روند تلاش می کنند تا از هر دو حالت بازار سود ببرند. معامله گران روند به دنبال تعیین جهت بازار هستند، اما آنها سعی نمی کنند پیش بینی قیمت های هر سطح را داشته باشند. به طور معمول، معامله گران روند هنگامی که روند, تغییر جهت می هد و پس از آن که سود خود را تثبیت کرده اند، از موقعیت خارج می شوند. این به این معنی است که در دوره های نوسانات بالای بازار ، این نوع روند تجارت, بسیار مشکل است و امکان استفاده از آن به طور کلی کاهش می یابد.

معاملات Swing

هنگامی که یک روند از بین می رود، معمولا معامله گران نوسان وارد بازی می شوند. در پایان یک روند، اغلب نوسانات قیمت وجود دارد. معامله گران, خرید یا فروش را با توجه به نوسانات قیمت بازار انجام می دهند. معاملات نوسان معمولا برای بیش از یک روز برگزار می شود، اما برای مدت کوتاه تر از معاملات روند. معامله گران نوسان اغلب مجموعه قوانین تجارت خود را بر اساس تجزیه و تحلیل فنی یا فاندامنتال ایجاد می کنند.

این قوانین و یا الگوریتم ها برای شناسایی زمان خرید و فروش طراحی شده اند. الگوریتم معاملاتی نوسان لازم نیست دقیق باشد و پیش بینی می کند که قله یا کف حرکت قیمت یک بازار کجا می تواند باشد. از این رو معاملات نوسانی, ریسک پذیری بالایی برای معامله گران نوسان دارد.

معاملات Scalping

Scalping یکی از سریعترین استراتژی های مورد استفاده توسط معامله گران فعال است.این, شامل بهره برداری از اختلاف قیمت های مختلف ناشی از تقسیم پیشنهادات و سفارشات جریان بازار است. استراتژی به طور کلی با خرید در قیمت پیشنهاد و فروش در قیمت تقاضا برای دریافت تفاوت بین این دو قیمت انجام می شود. Scalpers ها تلاش می کنند موقعیت خود را برای مدت کوتاهی نگه دارند، در نتیجه ریسک کمتری با این استراتژی می پذیرند.

علاوه بر این، یک scalpers سعی نمی کند از حرکت های بزرگ استفاده کند یا حجم زیادی را خرید کند. در عوض، آنها سعی می کنند از حرکت های کوچک استفاده کنند که اغلب رخ می دهند و معمولا با حجم کمتری وارد هر معامله می شوند. از آنجا که سطح سود در هر تجارت کوچک است، scalpers به ​​دنبال بازارهایی با تغییرات قیمت بالا می گردند بر خلاف معامله گران نوسان و سهامداران که به دنبال بازار های آرام که مستعد حرکت های ناگهانی قیمت نیستند.Pars Smart Crypto Currency Trading Sterategyشما عزیزان می توانید از بخش بازخورد پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین جهت استفاده از خدمات مجموعه ™ PSCCTS به بخش تقاضای خدمات مراجعه کرده و از فرم خدمات برای ارتباط با کارشناسان مربوطه استفاده نمایید. همکاران ما پس از بررسی, در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. مدت زمان پاسخ گویی به درخواست شما حداکثر یک روز کاری خواهد بود ! ! !